Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Superkame automobilius

 

Superkame AutomobiliusNe paslaptis,  jog automobiliai nėra ilgaamžiai. Jie reikalauja priežiūros, daug investicijų, todėl periodišku laikotarpiui reikia keisti auto transporto priemonę. Įmonės antraštė „brangiai superkame automobilius“ iš karto patraukia automobilio pardavėjo akį, tačiau bet kuriuo atveju, ar tai būtų susidėvėjęs automobilis, tvarkinga, defektuota ar po auto įvykio sugadinta transporto priemonė, visada reikia atidžiai paieškoti tinkamiausio automobilių supirkėjo, supirkimo sąlygų bei atitinkamai palankiausios automobilių supirkimo kainos.

Parduodant automobilį, reikia įvertinti jo techninę būklę ir pagal tai atitinkamai ieškoti įmonės, kuri skelbiasi „superkame automobilius“. Pasitaiko atvejų, jog defektuoti, daužti ar nevažiuojantys automobiliai nėra superkami Jūsų mieste esančioje automobilių supirkimo įmonėje, todėl tenka ieškoti automobilio supirkimo kitame mieste. Šiuo atveju būtina pasidomėti įmonių veiklos spinduliu bei kokios techninės būklės automobiliai superkami.

   

Kai kurios įmonės, kuriose vykdomas automobilių supirkimas tik tam tikruose miestuose. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kuriame mieste vykdoma automobilių supirkėjų veikla ir ar tai nesukels nesklandumų pristatant automobilį supirkėjui. Norint išvengti automobilio transportavimo problemos, palankiausia rinktis tuos supirkėjus, kurie transporto priemonę gali patys pasiimti iš pardavėjo.

 

Taip pat svarbu atkreipti į kai kuriuos auto supirkėjų aprašymus, pvz: „superkame automobilius nuo 1990 iki 2000 metų“. Šiuo atveju antikvarinis automobilis, ar naujesnė nei 2000 auto transporto priemonė nebus superkama.

  

Automobilių supirkimas nėra ilgas procesas. Sutarus su pirkėju, visi dokumentai (jeigu reikia išrašomas utilizacijos aktas) išrašomi tą pačią dieną, kai parduodama auto transporto priemonė.

 

Išsamesnė informacija,  paskambinus kontaktuose nurodytų telefonu.

 

 

 
smart foreash