Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Senų automobilių supirkimas

 

Senų automobilių supirkimasNorite parduoti seną, antikvarinį ar susidėvėjusį automobilį? Įmonėje UAB „Autofuroras“ dirbantys specialistai pakonsultuos, sutvarkys visus reikalingus dokumentus, pasiūlys geriausią kainą tiems, kurie nori parduoti senus automobilius.

Norint parduoti automobilį, pirmiausiai susiduriama su problema, kaip rasti tinkamiausią transporto priemonės supirkėją. Tačiau nereikia skubėti ir kreiptis į pirmą sutiktą supirkėją. Svarbiausias dalykas, kurį reikia išsiaiškinti – tai pagrindinės supirkimo sąlygos.

 

Automobilio pardavėjui ypač aktualu kaina – užmokestis, kurį gaus už parduodamą automobilį. Jeigu Jus sudomino kelios automobilių supirkėjų įmonės, kurios siūlo praktiškai vienodą užmokestį, verta pasidomėti kokiomis sąlygomis dirba įmonė.

 

Jeigu gyvenate mažesniame mieste, o tinkamą automobilio supirkimo įmonę nusižiūrėjote kitame mieste, pasidomėkite kokiuose regionuose vykdomas senų automobilių supirkimas. Kai kurios įmonės veiklą vykdo tik tame mieste, kur įsikūrusi įmonė. Didesnį tinklą, ar darbuotojų skaičių turinčios įmonės, automobilių supirkimą vykdo visoje Lietuvoje ar ne užsienio šalyse. Taip pat aktualu pasidomėti, ar įmonės darbuotojai gali atvykti į Jūsų namus (ar kita nurodytą vietą) ir išsivežti parduodamą automobilį.

 

Senų automobilių supirkimas vykdomas ne visose įmonėse, todėl taip pat turite išsiaiškinti, kokių metų superkami automobiliai. Dažnai supirkėjų internetiniame puslapyje būna skelbiami superkamų automobilių metai, pvz.: „superkame automobilius nuo 1980 iki 2000 metų“, šiuo atveju Jūsų turimas antikvarinis automobilis nebus priimamas. Jeigu tokia informacija įmonės internetiniame puslapyje nėra skelbiama, verta pasidomėti susisiekus nurodytais kontaktais. 

 

Mūsų įmonė dirba jau daugelį metų automobilių supirkimo srityje, todėl galime pasiūlyti geriausias ir palankiausias sąlygas ne tik senų automobilių supirkimui, bet ir kitoms transporto priemonėms.

 

Išsamesnė informacija,  paskambinus kontaktuose nurodytų telefonu.

 
smart foreash