Paskola už automobilį

 

 

PASKOLA UŽ AUTOMOBILĮJeigu atėjo toks metas, jog nusprendėte pirkti didelį pirkinį ar staiga užklupo didelės finansinės išlaidos, žmonės renkasi paskolos/kredito išeitį. Tačiau ne visais atvejai bankai ar kredito įmonės gali suteikti paskolą. Dažniausiai taip atsitinka todėl, kad nepakankamos asmens ar šeimos pajamos per mėnesį, sugadinta kreditinė istorija, ar tuo metu paskolą imantis žmogus nėra dirbantis. Tokiu atveju yra vienintelė galima išeitis gauti paskolą – tai paskola už automobilį.

 

Toks kredito gavimo būdas yra greičiausiais ir patogiausias. Nereikia rodyti pajamų ar kokių kitų pinigų grąžinimo užtikrinimo priemonių.

 

Viskas, ko reikia norint gauti paskolą už automobilio įkeitimą, tai transporto priemonės savininkystės patvirtinimo dokumentai. Transporto priemonę gali įkeisti tik tas asmuo, kurio vardu registruotas automobilis. Paskolos dydis negali viršyti esamos įkeičiamos transporto priemonės vertės. Automobilio kaina nustatoma pagal techninę būklę, pagaminimo metus bei bendrus rinkos ekonominius rodiklius.

 

Reikalingi dokumentai paskolos sutarties ir automobilio įkeitimo formos pasirašymui:

                 Ø  Asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė)

         Ø Transporto priemonės registravimo liudijimas

         Ø Techninis transporto priemonės pasas

         Ø Automobilis bus perrašytas ant mūsų įmonės ir negalima bus juo naudotis!

 

Dėl palūkanų ir kitų automobilio įkeitimo klausimų, prašome kreiptis į kontaktuose nurodytą atsakingą asmenį.

 

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu: +37065984884.

 
smart foreash