Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Mašinų supirkimas

 

  Masinu supirkimasVisoje Lietuvoje gausu automobilių supirkėjų, tačiau kaip išsirinkti tą, kuris greitai kokybiškai ir už patrauklią kainą superka automobilius?

 Visada pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį, kokia yra įmonės veiklos patirtis, kuriuose regionuose ji dirba ir kokia siūloma kaina už superkamą automobilį.

 Įvertinkite savo automobilio būklę: važiuojanti, nevažiuojanti transporto priemonė (nuo to priklauso ar supirkėjui reikės papildomo tralo gabenimui); kokie transporto priemonės gabaritai, kokia parduodamos transporto priemonės techninė būklė. Mašinų supirkimas kai kuriose įmonėse vykdomas tik tam tikros būklės transporto priemonėms, todėl kiekvienu atveju būtina išsiaiškinti ar parduodamas automobilis bus nuperkamas už Jums priimtiną kainą ir sąlygas.

 

 Taip svarbi aplinkybė yra ta, jog automobilių supirkėjai superka tik tam tikrų metų automobilius. Pavyzdžiui, jeigu įmonė skelbiasi, jog „vykdomas mašinų supirkimas nuo 1990 iki 2000 metų gamybos“, tokiu atveju senesnis automobilis nei 1990 nebus superkamas. Tokiu atveju palankausia yra ieškoti supirkėjų, turinčių ilgametę patirtį bei nesuvaržytas transporto priemonių būklės technines charakteristikas.

 

 Kiekvienas mašinų supirkimas turi būti vykdomas pagal supirkimo akte parašytus punktus. Todėl reikia atkreipti dėmesį, kad būtų vykdomos pardavėjo ir supirkėjo įsipareigojimų bei pinigų išmokėjimo sąlygos.

 

 

Išsamesnė informacija,  paskambinus kontaktuose nurodytų telefonu.

 

 
smart foreash