Information in header:   Link numer one    Sociallinks

Daužtų automobilių supirkimas

 

Daužtų automobilių supirkimasTechniškai tvarkingus ir ne daugiau nei 10 metų senumo automobilius parduoti lengva dėl jo geros būklės. Tačiau daužtų ar techniškai netvarkingų automobilių savininkai dažnai susiduria su problema, kur parduoti turimą automobilį. Mūsų įmonė gali pasiūlyti paslaugą: daužtų automobilių supirkimas.

Įmonė UAB „Autosekmė“ savo veiklą vykdo jau daugelį metų, todėl galime pasiūlyti įvairias automobilių supirkimo paslaugas. Superkame angliškus automobilius, sunkvežimius, mikroautobusus, senus, antikvarinius bei daužtus automobilius.

 

Daužtų automobilių supirkimo procesas nėra ilgas. Pirmiausiai turite susisiekti mūsų internetiniame puslapyje nurodytais kontaktais. Su mūsų įmonėje dirbančiu specialistu aptarsite supirkimo sąlygas, priklausomai nuo daužto automobilio būklės bus derinama kaina, kuri būtų naudinga ir supirkėjui, ir klientui. Esant poreikiui, galime atvažiuoti į bet kurią Lietuvos vietą ir išsivežti automobilį. Prieš atvykstant būtina pranešti, jeigu automobilis nėra transportuojamas (tokiu atveju mūsų įmonės darbuotojai turi iš anksto pasirūpinti papildomu gabenimo transportu). 

 

Jeigu parduodamas automobilis yra itin prastos techninės būklės, esant kliento pageidavimui galime išrašyti utilizacijos aktą. Visi supirkimo dokumentai išrašomi tą pačią dieną, kai superkamas automobilis. Užmokestis už parduotą automobilį sumokamas klientui patogiu būdu (grynais arba pinigų pervedimu į banko sąskaitą).

 

Mūsų įmonėje dirbantys darbuotojai rūpinasi klientu, todėl kiekviename automobilių supirkimo procese siūlome kvalifikuotas, operatyvias ir kokybiškas paslaugas. Superkami bet kokios techninės būklės, pagaminimo metų, markės ar gabaritų transporto priemones.

 

Išsamesnė informacija,  paskambinus kontaktuose nurodytų telefonu.

 
smart foreash