Ardymas

 

Naudotos automobilių dalys

UAB „Autofuroras“ darbuotojų komanda yra sukaupusi didelę patirtį ir gali Jums išardyti bet kokios markės ir modelio lengvąjį automobilį ar mikroautobusą. Darbai yra atliekami pagal individualius klientų užsakymus, todėl paslaugos patenkina kiekvieno asmens poreikius. Kartais atsitinka taip, kad automobiliui reikiamų dalių rasti vietinėje prekyboje negalime arba kaina būna per didelė. Būtent tada ir yra reikalingas transporto priemonių ardymas ir dalių transportavimas iš užsienio. Užsienio rinka yra tikrai didelė, todėl visada yra galimybė gauti bet kokios transporto priemonės dalis.

 

Automobilių ieškome Rytų, Vakarų Europoje ir JAV. Radę Jums reikiamą automobilį, jį išardome ir atvežame įvairias jo dalis.

Nuolatos palaikome ryšį su transporto priemonių ir jų dalių tiekėjais kitose šalyse, todėl galime pasiūlyti tik geriausias prekes.

 

Atliekamos paslaugos:

  • Reikiamo automobilio suradimas;
  • Dalių išardymas;
  • Dalių transportavimas tiesiai Jums reikiamu adresu;
  • Muitinės dokumentų tvarkymas.

 

Pristatome bet kokį kiekį transporto priemonių dalių. Jei užsakymas yra labai didelis – vežame dalis kelis kartus per savaitę. Ardymo ir transportavimo kaina priklauso nuo automobilio pagaminimo metų, jo techninės būklės, reikiamo detalių kiekio ir atstumo, kurį reikės nuvažiuoti viso transportavimo metu.

 

Dėl tikslesnio kainoraščio bei pristatymo sąlygų kreipkitės telefonu:+37065984884 arba el. paštu: info@autofuroras.lt.

 
smart foreash